שוברים שגרה… שומרים על הגזרה…

לאכול, לבלות באטרקציה מקומית, לנשנש משהו, לנוח במלון, לרבוץ בטן-גב בבריכה, לצאת לבר ושוב… לאכול! אז מתי מספיקים לעשות כושר באמצע כל הפאן הזה?

גם אם בימים כתיקונם אנחנו פרסומת מהלכת לכושר ולבריאות וגם אם החברים הכי טובים שלנו הם סקוואטים ונעלי ספורט – אין ספק שכשיוצאים לחופשה, עבור רובנו סדרי העדיפויות משתנים. ארוחת בוקר, נשנושים אחר הצהרים בבריכה, משקאות אלכוהוליים ומצעד מכובד של פיתויים קולינריים הם חלק בלתי נפרד מהאסוציאציה שעולה לרובנו בראש כשאנו מתכננים את החופשה הבאה – ושגרת הכושר התקינה שלנו נשארת הרחק מאחור. איך בכל זאת נצליח לשלב פעילות גופנית גם בזמן שאנו נופשים? הנה שלושה טיפים שיעזרו לכם לצלוח את החופשה הבאה בשלום, ובכושר!

  1. אתרו לוקיישנים מושכים

אין ספק שחלק בלתי נפרד מהצלחת הפעילות הגופנית שלנו תלויה גם באווירה שאנו יוצרים סביבה.כשאנחנו נמצאים במקומות זרים ומיוחדים, חוש ההרפתקנות שלנו מתחדד וניתנת לנו הזדמנות פז למצוא לוקיישנים מושכים שיהוו את התפאורה הכי מוצלחת לאימוני הכושר שלנו. אחרי הכל, כמה פעמים יצא לכם לעשות פילאטיס כשברקע שקיעה בצבעי אש נושקת לים או חוף אקזוטי מלא דקלים? לא רק שתצברו אינספור חוויות שלא הייתם יוצרים באף דרך אחרת, תוכלו גם ליהנות מה"גלידה שאחרי" בלי ייסורי מצפון…

בחופשות הספורטיביות של World Wide Fitness, אנחנו מקפידות שאימוני הכושר יתקיימו במקומות הכי יפים שאפשר על פני כדור הארץ – חופים לבנים, מים צלולים, מדשאות מוריקות וכל מה שצריך כדי לתרום לאווירה שתקפיץ את האדרנלין לשמיים!

  1. מצאו חברים למסע הכושר

לעשות כושר לבד, בואו נודה על האמת, זה נחמד – אבל יכול להיות מעט משעמם. אם הדבר אפשרי, מצאו פרטנרים לטיול שנהנים גם הם מאימוני כושר ובצעו את הפעילות הספורטיבית שלכם יחד. כך תוכלו לדרבן זה את זה במהלך החופשה, ותיהנו מפעילות משותפת שתתרום למוטיבציה של שניכם.

כשתכננו את החופשות הספורטיביות שלנו, אחד הדברים שהיו הכי חשובים לנו הוא ליצור קבוצה מאוחדת ומגובשת, עם מרקם אנושי מנצח. כשרואים איך הקבוצה נהנית מהתחרות הבריאה ביניהם, איך נוצרות קליקות המבוססות על האהבה לספורט וכיצד המרכיב הלכאורה טכני הזה תורם כל כך לכולם – אנחנו יודעת שעשינו משהו טוב 🙂

  1. רעננו את אימוני הכושר שלכם

בשגרת היומיום אנחנו הולכים לאותו חדר כושר, באותה העיר, ומבצעים את האימונים שאנחנו רגילים אליהם – זה בדיוק הזמן לרענן את הפעילות הספורטיבית ולהכניס אדרנלין מחודש לחיים! חופשה היא בדיוק הזמן המתאים להתנסות באימוני כושר חדשים – חזקים יותר או קלילים יותר – אתם בוחרים. הכי חשוב שיהיו מרעננים, בזמן שלכם, עם נוף אחר ואנרגיה חדשה.

ההנאה שיש למתאמנים בחופשות האקזוטיות שלנו תמיד מצליחה להפתיע אותנו. פתאום הם מגלים שהם אוהבים אימונים שהם לא הכירו קודם, לפתע הם מתנסים בסוג אחר של פעילות ומתחברים, ואם נודה על האמת – אנחנו חושדות שיש גם משהו במי הטורקיז שמשמשים להם כתפאורה לכל העסק הספורטיבי הזה, שגורם להם להתאהבות המיידית הזו…

אם אתם שואלים אותנו, הדרך הכי טובה לשלב בין פינוק אינסופי לבין שמירה על שגרת הכושר, היא פשוט להצטרף לאחת החופשות הבאות שלנו!

נופש /  אנשים / כושר